MOVERI | Agnieszka Świrska
22241
page-template-default,page,page-id-22241,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default

Agnieszka Świrska

Trener umiejętności psychospołecznych i wychowawczych, socjolog wychowania. Autorka programów rozwoju umiejętności wychowawczych dla kadry przedszkolnej, szkolnej i rodziców. Przez wiele lat zarządzała zespołem trenerów prowadzących programy psychoedukacji i systemowej profilaktyki w mazowieckich szkołach – dla dzieci, nauczycieli i rodziców.

Ukończyła dwuletni staż psychologiczny w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii MOP (450 h szkoleń plus praktyka stażu terapeutycznego przy konsultacjach psychologicznych, terapii grupowej i terapii rodzinnej), w którym uczyła się pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, z grupami i rodzinami. Jest także absolwentką Szkoły Trenerów Umiejętności Psychospołecznych.

Posiada 7 letnie doświadczenie jako trener w Fundacji Bene Vobis, gdzie przeprowadziła kilka tysięcy godzin warsztatów profilaktycznych i psychoedukacyjnych dla dzieci i młodzieży, którym pomagała w lepszej komunikacji i rozwiązywaniu konfliktów, integracji, lepszym rozumieniu siebie i innych.

Doradza rodzicom i nauczycielom w kwestiach wychowawczych. Przeprowadziła kilkaset godzin konsultacji poradniczych i warsztatów dla nauczycieli oraz rodziców.