MOVERI | Anna Kozera
22248
page-template-default,page,page-id-22248,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,elementor-default

Anna Kozera

Certyfikowany Trener Biznesu. Absolwentka Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem oraz podyplomowych studiów Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji i Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Coach i trener umiejętności interpersonalnych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzi szkolenia dla klienta biznesowego, dla administracji państwowej oraz dla branży edukacyjnej w formie aktywnych warsztatów, z przewagą praktycznych ćwiczeń. Chętnie dzieli się swoją wiedzą, jak również korzysta z osobistych doświadczeń każdego Uczestnika. Jej szkolenia opierają się na wzajemnym szacunku i otwartości na różnorodność. Wyznaje zasadę „Żyj i pozwól żyć innym.” Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju efektywności zawodowej i osobistej. Szkoli z obszaru obsługi klienta, wraz z wdrażaniem standardów, z motywacji, komunikacji i współpracy zespołowej, technik sprzedaży oraz budowania efektywnych zespołów. Autorka programów z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych, asertywności, oraz zasad kształtowania postawy proklienckiej w profesjonalnej obsłudze Klienta. Współautorka Projektu Centrum Wizerunku.

Jej zawodowa pasja, to praca z ludźmi. Prowadzenie szkoleń oraz indywidualnych sesji coachingowych, rozwijających potencjał i wydobywających z ludzi to, co najlepsze. Głęboko wierzy, że jej Klienci i Uczestnicy szkoleń są w stanie osiągnąć dużo więcej, niż zakładają na początku.